Brazil 1-0 Ekuador, vendos Willian (VIDEO)
Pas fitores të pak ditëve më parë kundër Kolumbisë Brazili fiton edhe miqësoren kundër Ekuadorit. Rezultati është i njëjtë: 1-0, por këtë herë nuk shënon Neymar, por mesfushori i Chelsea-t Willian.

Seleçao, që kishte shumë ndryshime nga përballja me Kolumbinë, mundi të gjente rrugën e rrjetës në minutën e 31 të takimit që u zhvillua në New Jersey të SHBA-ve.

Ky ishte takimi i dytë i Carlos Dungas në krye të pankinës së Brazilit dhe njëkohësisht edhe fitorja e dytë rradhazi. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori