Brazil, Oscar spektakël në stërvitje (VIDEO)
Brazili po kryen përgatitjet e fundit për dy ndeshjet miqësore ndaj Afrikës së Jugut dhe Kinës. Dhe Oscar, ish mesfushori i San Paolo, tashmë pjesë e kampionëve të Europës Chelsea, tregon talentin e tij në seancën stërvitore.

Talenti karioka dhuron show mes dy shokëve të tij të kombëtares duke tërhequr vëmëndjen jo vetëm të mediave të pranishme por edhe atyre që e ndoqën nga shtpitë.

"Magji" kjo që tregon se milionat e harxhuara nga Roman Abramoviç për të ia vlejnë. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2012, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori