Brazil, rradhë të gjata për biletat e fundit (VIDEO)
Janë të pakta biletat që kanë mbetur ende në treg për ndeshjet e Kupës së Botës "Brazil 2014". Qindra njerëz kanë krijuar rradhë të gjata për disa orë rresht për të patur mundësinë të blejnë biletat e mbetura dhe për ta shijuar Botërorin nga shkallët e stadiumit.

Një pjesë e mirë e tyre ikën të zhgënjyer por edhe ata që e kanë provuar ti blejnë online gjithashtu.

"Brazil 2014" fillon më 12 Qershor dhe mbaron më 13 Korrik. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2014, ora 12:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori