Brazili fiton derbin ndaj Argjentinës (VIDEO)
Brazili ka mposhtur Argjentinën me rezultatin minimal 1-0 në "King Abdullah Stadium".

Goli i fitores për skuadrën e Tites u shënua në minutën e 93' nga Joao Miranda pas një assists nga Neymar.

Të dyja skuadrat kishin shumë rastearta për të shënuar, por që nuk i finalizuan siç duhej.

Me këtë ndeshje Brazili dhe Argjentina përfundojnë turneun e tyre të miqësorëve në Arabi.
Shtuar më 16/10/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori