Bullgari, festa komike e trajnerit (VIDEO)
Pëlqej
Velislav Vutsov, trajneri i Botev Plovdiv, është protagonisti kryesor në Superkupën e Bullgarisë kundër Ludogorets. Skuadra e tij kaloi në avantazh pas 17 minutash dhe tekniku humbet kontrollin: feston duke u rrotulluar rreth vetes.

Festa e trajnerit po bën xhiron e botës në web, megjithëse skuadra e tij humbi 1-3. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori