"Buzëqesh" De Biasi, Abrashi gjen rrjetën në Bundesligë (VIDEO)
Lajme të mira për kombëtaren në prag të ndeshjes ndaj Izraelit. Mesfushori i kthyer nga dëmtimi Amir Abrashi sapo ka shënuar në kampionatin Gjerman me Freburgun në fitoren që po arrin skuadra e tij ndaj Verder Bremen.

Mesfushori kuqezi ka luajtur që nga minuta e parë, ndërkohë që në të 75-tën ka shënuar një gol pas një goditje në hyrje të zonës. Topi u devijua pak edhe nga mbrojtësi kundërshtar dhe përfundoi në rrjetë. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2016, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori