Bayern kalon në avantazh ndaj Besiktasit (VIDEO)

Pëlqej
Bayern Mnich ka kaluar në avantazh ndaj Besiktasit në "Vodafone Park".

Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara në minutën e 18'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 20'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori