Bylis-Kukësi, vendasit barazojnë rezultatin (VIDEO)
Emocione po dhuron sfida ndërmjet Bylisit dhe Kukësit. Skuadra vendase ka barazuar rezultatin 1-1 me anë të një penalltie.

Verilindorët shënuan fillimisht me Limajn, por në minutën e 31', gjyqtari akordon penallti për vendasit. Hidi nuk gabon duke mposhtur Avdylin dhe duke e dërguar në krahun e gabuar.
Shtuar më 15/09/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori