Celta Vigo "befason" Barcelonën kalon në avantazh (VIDEO)
Pjesa e parë mes Celta Vigos dhe Barcelonës përfundoi në barazimin pa gola. Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Celtan e cila arriti të zhbllokonte ndeshjen në minutën e 67’ me Gomez.

Celta i intereson jashtëzakonisht shumë një rezultat pozitiv pasi lufton për mbijetesë. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2019, ora 22:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori