Çfarë i thotë mendja Mario Balotellit?! (VIDEO)
Mario Balotelli, në një mënyrë ose tjetër, e gjen gjithmonë mënyrën për të qënë në qëndër të vëmëndjes. Bëma e fundit e SuperMarios vjen nga stërvitja e djeshme e Milanit, ku gjatë fazës së përgatitjes atletike, sulmuesi i tejkaloi pa të keq disa pengesa.

Teksa shokët e skuadrës po ndiqnin në mënyrë korrekte stërvitjen italiani as e vrau mendjen por i kaloi anash, dhe mbi të gjitha para syve të ndihmësve të Clarence Seedorf. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2014, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori