Champions League 2010-2011, Top 10 Golat (VIDEO)
Liga e kampionëve
1O golat më të bukur të Champions League për sezonin 2010-2011. Kryeson goli i Dejan Stankoviç, në ndeshjen Inter-Schalke 04, ku i mjaftuan 24 sekonda për ta dërguar topin në rrjetë nga mesi i fushës.

Në vend të dytë është goli i Messit në gjysëm finale nda Real Madrid. I treti është gol fantastik me rrafishatë dhe rënditjen e mbyllin David Villa në vendin e nëntë me golin e finales së Wembley dhe i dhjeti Karim Benzema.

Shijojeni videon. /albeu.com/


Shtuar më 03/11/2011, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori