Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Champions League, super gol nga Abrashi (VIDEO)
Pëlqej
Amir Abrashi ka shënuar një gol mjaft të bukur në ndeshjen kundër Lille, e vlefshme për eliminatoret e Champions League.

Grasshopers është eliminuar nga Championsi pasi është mposhtur 0-2 nga Lille në Zvicër dhe ka barazuar 1-1 në Francë.

Shtuar më 05/08/2014, ora 23:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori