CHAMPIONS/ Mbyllen 45 minutat e para mes Man.City - Real dhe Juventus - Lyon, këto janë rezultatet
Janë mbyllur pjesët e para në dy super ndeshjet sotme mes Manchester City - Real Madrid dhe Juventus - Lyon.

Të dyja këto ndeshje i kanë mbyllur 45 minutat me rezultatet të njëjta 1-1.

Në Man.City - Real shënuan Sterling dhe më pas barazoi Benzema ndërsa në Juventus - Lyon, shënuan Depay me 11 metërsh dhe me të njëjtën monedhë iu përgjigj dhe Ronaldo.

Pjesët e dyta pritet të jenë akoma më emocionuese, pasi Juventusi do edhe 2 gola për tu kualifikaur ndërsa Realit 1 për të barazuar dhe 2 për tu kualifikaur. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2020, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori