Chelsea befason Liverpoolin, portieri spanjoll bën gafën e vitit (VIDEO)
Chelsea ka kaluar në avantazh kundër Liverpoolit në takimin e parë të vlefshëm në FA Cup.

Një tentativë e brazilianit Willian nuk pritet mirë nga portieri i Liverpool, Adrian dhe topin përfundon në rrjetë.

Vijon rezultati 1-0 për skuadrën e Frank Lampard.
Shtuar më 03/03/2020, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori