Chelsea bën mrekullinë në fund ndaj WBA (VIDEO)
Chelsea ka arritur të shmangë një humbje që dukej e sigurt mbrëmjen e sotme në ndeshjen e Premier League të luajtur në fushën e WBA-së.

Blutë, në fakt, e kanë mbyllur pjesën e parë në disavantazh 3-0, me Robinson (4′, 25′) dhe Bartley (27′) që kanë shënuar për vendasit.

Londinezët janë kundërpërgjigjur me një pjesë të dytë pothuajse perfekte me Mount (54′), Hudson-Odoi (70′) dhe Abraham (93′).

Shtuar më 26/09/2020, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori