Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO)
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është mesfushori Ross Barkley në minutën e 74'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori