Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO)

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge".

Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon në minutë 37'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori