Chelsea e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Cardiff
Chelsea ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cardiff në "Stamford Bridge".

Këtë herë është braziliani Willian në minutën e 83'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori