Chelsea fiton bindshëm ndaj PAOK-ut (VIDEO)
Chelsea ka marrë fitore të lehtë sonte ndaj PAOK me rezultatin 4-0 në "Stamford Bridge".

minutën e 27' sulmuesi francez, Olivier Giroud kaloi në epërsi skuadrën e tij.

Mbas 10 minutash pikërisht Giroud dyfishoi rezultatin dhe vuri ekulibrat e ndeshjes.

minutën e 60' talenti 18-vjeçar Callum Hudson-Idoi shënoi një gol të mrekullueshëm.

Për të vulosur ndeshje ishte Alvaro Morata që shënoiminutën e 78'.

Pas kësaj fitoreje Chelsea renditet në vendin e 1 me 15 pikë, ndërsa PAOK në vendin e fundit me 3 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori