Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit (VIDEO)

Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge".

Kampionët e anglisë kanë humbur shansin e madh për të marrë tre pikët e arta dhe për t'u larguar në tabelën e klasifikimit.

Blutë e Londrës dominuan ndeshjen në të gjitha aspektet si në posedimin e topit ashtu edhe gjuajtjet në kuadratin e portës.

Chelsea arrit të bënte 17 goditje në portë dhe duke mbajtur topin 55%.

Leicester bëri vetëm 14 goditje dhe 45% mbajtjen e topit.

Me këtë barazim Chelsea mban pozitën e vendit të tretë me 47-të pikë, ndërsa "Dhelprat" në vendin e nëntë me 27-të pikë. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori