Chelsea i papërmbajtshëm shënon golin e 3-të përballë Brighton (VIDEO)


Chelsea duket se i ka lënë pas momentet negative të javëve të fundit.

Pas golit të Giround në pjesën e parë janë Hazard dhe Lotfus-Cheek në minutat 60’ dhe 63’ që i vënë kapakun kësaj ndeshje e cila po zhvillihet në Stamford Bridge. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2019, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori