Chelsea iu rikthehet fitoreve (VIDEO)
Chelsea u është rikthyer fitoreve në Premierligë, pas humbjes prej 2:0 nga Tottenham. “Blutë e Londrës” mposhtë 3:0 kampionin Leicester Cityn.

Golat për ekipin e Contes i shënuan Marcos Alonso (6’ dhe 51’) si dhe Pedro Rodriguez (71’).

Pas kësaj fitore, Chelsea ka shkuar në kuotën e 52 pikëve, shtatë më shumë se Tottenhami. /Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2017, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori