Chelsea kalon në avantazh ndaj Derbyt
Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Derby County në "Stamford Bridge".

Është shënuar autogol nga mbrojtësi, ihuazuar nga Chelsea, Fikayo Tomori në minutën e 4'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 8'. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori