Chelsea kalon në avantazh ndaj Leicesterit (VIDEO)

Pëlqej
Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "King Pawer Stadium".

Është sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata që kalon skuadrën e tij në avantazh në minutën e 42'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori