Chelsea kalon në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Pedro Rodriguez në minutën e 9'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori