Chelsea kalon në epërsi përballë Dinamo Kiev (VIDEO)
Skuadra Londineze ka arritur të gjejë golin që në minutë e 17’ me anë të sulmuesit anësor Pedro, shkruan Albeu.com

Chelsea është një skadrat favorite për ta fituar këtë kompeticion dhe kurrsesi nuk do të pranonte ta komplikonte ndeshjen dhe kualifikimin që në këtë fazë duke parë që kundërshtari është mëse i kalushëm.

Ndeshja po zhvillohet në “stamford Bridge” dhe është duke u luajtur minuta e 25’. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori