Chelsea kalon përsëri në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea ka kaluar përsëriavantazh ndaj Newcastle në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Willian në minutën e 57'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori