Chelsea mposht 3-1 Newcastle United (VIDEO)

Chelsea i Antoni Contes ka arritur të marrë një fitore me përmbysje në javën e 15 të Premier Leagues.

Fillimish kampionët e Anglisë e panë veten në disavantazh në minutën e 12 nga Dëight Gayle. Por ishte dy herë Hazard dhe një herë Moarata, ata të cilët i dhuruan fioren Contes.

Chelsea tani pret i qetë rivalët e tij, ku Unidet do të përballet me Arsenalin dhe ndërsa City luan nesër kundër West Ham United. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2017, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori