Chelsea nuk e ndal hapin as ndaj Rangers-it (VIDEO)
Futbollistët e Chelseat, pas golit të shënuar
Blutë e Londrës vazhdojnë hapin e fitoreve duke ndjekur skuadrën e Real Madridin në këto ndeshje përgatitore duke mos njohur akoma një rival ideal dhe të denjë për to.

Chelsea ka arritur të mposhtë skuadrën Skoceze të Rangers me rezultatin 3-1 në fushën e këtyre të fundit duke mos reshtur së fituari.

Edhe pse Rangers kaloi vetë e para në avantazh në minutën e 7' me anë të Jelavic ato nuk kanë mundur që ta mbrojnë këtë rezultat pasi është Sturrige që me dy golat e tij në pjesën e parë në minutat 22' dhe 30' ka kthyer gjithçka në favorin e Chelseat.

Nuk mungon as vetë mesfushori i Chelseat Malouda që në minutën e 73' ka shënuar golin e tretë për Chelsean dhe të fundit të takimit. /albeu.com/

Shikoni golat:

<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=4AXDN6mr7xcQ3tZp" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />http://videa.hu/flvplayer.swf?v=4AXDN6mr7xcQ3tZp" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
http://videa.hu/videok/sport/ran-1-3-cel-4AXDN6mr7xcQ3tZp" title="Ran 1-3 Cel">szólj hozzá: Ran 1-3 Cel
Shtuar më 06/08/2011, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori