Chelsea nuk ndalet, Hazard shënon golin e dytën Tottenhamit (VIDEO)
Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Tottenham Hotspur në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Eden Hazard në minutën e 38'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 42'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori