Chelsea "poker" Krasnodarit (VIDEO)
Chelsea ka mposhtur 4-0 Krasnodar-in në javën e dytë të Champions League dhe është ngjitur në vendin e parë të Grupit E.

Gjithçka e lehtë për skuadrën e Lampard që ka humbur edhe një penallti me Jorginho-n në minutën e 14-të.

Odoi (37′), Werner (pen, 76′), Ziyech (79′) dhe Pulisic (90′) kanë qenë autorët e golave për Blutë.

Të tetë golat e shënuar nga Timo Werner në Champions League kanë ardhur larg shtëpisë, ai është i vemti lojtar i kompeticionit që i ka shënuar 100% të golave në transfertë.
Shtuar më 28/10/2020, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori