Chelsea shpartallon Schalken (VIDEO)
Chelsea ka mposhtu Schalken me rezultatin 3-0, dopietë e Eto’o (31’, 54’) dhe Ba (83’) vulos takimin.

Me këtë fitore Blutë ngjiten në kuotën e 9 pikëve ndërsa Schalke mbetët e dyta me 6 duke përfituar edhe nga barazimi 1-1 i Basel me Steauan.

Sio barazoi golin e shënuar më parë nga Piovaccari (17’) në minutën e fundit. Zvicerianët kanë 5 pikë ndërsa Steaua 2 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2013, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori