Cisse ndëshkon Liverpoolin (VIDEO)
Skuadra e Liverpoolit humbet në shtëpi kundër skuadrës së Newcastle United me rezultatin 0-2 duke e thelluar kështu krizën e klubit nga Anfield. Goli i parë për skuadrën e Newcastle United do të shënohet nga Papis Cisse në minutën e 19-të të pjesës së parë edhe pse loja u dominua nga Liverpool.

Pjesa e dytë do të flasë për Cisse i cili do të shënojë golin e dytë të tij në këtë ndeshje duke vulosur rezultatin përfundimtar 2-0. Me këtë disfatë Liverpool mbetet në vendin e tetë me 42 pikë, kurse Neëcastle United ka 53 pikë në vendin e gjashtë, po aq sa ka dhe Chelsea. /albeu.com/

Shihni videon

Shtuar më 01/04/2012, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori