City barazon rezultatin ndaj Hoffenheim (VIDEO)

Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Hoffenheim në "Wirsol Rhein-Neckar Arena".

Autori i golit është argjentinasi, Sergio Aguero në minutën e 8'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori