City fiton dhe kualifikohet për në fazën e grupeve (VIDEO)
Manchester City ka fituar me rezultat 1:0 kundër Steaua Bucuresti, për t’u kualifikuar në fazën e grupeve me rezultatpërgjithshëm 6:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në ndeshjen e sotme e shënoi Fabian Delph.

Në ndeshjen tjetër, Ajax është turpëruar nga Rostov me rezultat 4:1, për tu eliminuar me rezultatpërgjithshëm 5:1.

Tutje kanë kaluar edhe Monchengladbach dhe Copenhagen, ndërsa ndeshja ndërmjet Salsburgut dhe Dinamo Zagrebit ka shkuar në vazhdime. /Albeu.com/

Shtuar më 24/08/2016, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori