E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
City nuk ndal, dyfishon rezultatin ndaj Unitedit (VIDEO)

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj United në "Etihad Stadium".

Këtë herë është sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero në minutën e 48'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 53'. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori