City nuk ndalet, kalon përsëri në avantazh ndaj Lierpoolit (VIDEO)
Manchester City ka kalaur përsëriavantazh ndaj Liverpoolit në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar është talenti gjerman, Leroy Sane në minutën e 72'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 76'. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori