City "poker" ndaj Leeds (VIDEO)
Manchester United e ka shndërruar çerekfinalen e sotme të FA Cup përballë Leeds United në një ndeshje kontrolli. Kampionët në fuqi të Premier League-s kanë fituar pastër 4-0 me skuadrën e Championship në ndeshjen e sapo përfunduar.

Djemtë e Roberto Mancinit kanë kontrolluar lojën përgjatë 90 minutave duke mos i dhënë asnjë shpresë skuadrës mike.


Golat për "Citziens" i shënuan Yaya Toure në minutën e 5, Aguero në minutat 15 dhe 74 dhe Carlos Tevet në të 52-ën.
/albeu.com/
Shtuar më 17/02/2013, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori