Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
"Çmendet" e dashura e Mahrez, me këmbët lart në timon nget makinën (VIDEO)
Gruaja e yllit të Premier League-s, Riyad Mahrez shfaqet në një video duke i dhënë makinës, por duke i vendosur këmbët në kroskot e jo tek pedalet.

Rita Mahrez e cila është martuar me lojtarin e Manchester City-t jepet duke qarkulluar në një autostradë ku ka dhe shumë makina të tjera duke rrezikuar dhe jetën e të tjerëve me manovrën e saj.

Gjithçka e regjistruar në kamera 25 vjeçarja e poston në instagram ku ka marrë dhe shumë kritika.

Ajo u ndalua nga një patrullë policie dhe u gjobit për shkelje të rregullave të qarkullimit.
Shtuar më 23/08/2019, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori