Çmendet Inter, përmbys rezultatin ndaj Lazios (VIDEO)


Interi ka bërë mrekullinë e madhe ndaj Lazios në "Stadio Olimpico".

Ai që ka shënuar golin e parë është sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi në minutën e 78'-të, mbas tre minutash Vecino përmbys rezultatin.

Ndeshja po zhvillohet dhe Zikaltërve i duhet për të ruajtur këtë rezultat. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori