"Çmendet" Interi, shënon dy gola në 3 minuta dhe barazon shifrat (VIDEO)Interi nuk dorëzohet.

Zikaltrit kanë shënuar dy gola në 3 minuta duke barazuar në kohë rekord 2-2 Torinon.

Për Interin shënuan Sanchez dhe Lukaku. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2020, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori