Çmendet Leipzigu, përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO)
Leipzigu ka përmbysur gjithçka ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena".

Këtë herë është sulmuesi i talentuar, Timo Werner në minutën e 57'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe po bëhet më interesante. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori