"Çmendet" portieri, supergol në rofeshatë (VIDEO)
Është minuta e 92_të dhe Boldklubben Frem, skuadra e divizionit të dytë danez, po humbet në shtëpinë e saj o-1. Portieri i skuadrës, Jakob Kohler, vendos të dalë në sulm për të shfrytëzuar lartësinë e tij në goditjen e fundit nga këndi. Nuk e kap dot me kokë topin e parë por më pas bën mrekullinë.

Godet me rofeshatë duke shënuar një supergol që edhe sulmuesit më të mëdhenjë do ta kishin zili. Gëzimi kap kulmin. /albeu.com/

Shijoni golin në videon e mësipërme...
Shtuar më 10/09/2012, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori