Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO)
Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të rëndë ndaj futbollistit të Ajaxit, Tagliafico.

Kartoni i kuq ishte minimumimeritonte sulmuesi gjerman, që gjithsesi, kërkoi menjëherë falje për ndërhyrjen e tij të pakontrolluar. Për më shumë shikoni Videon. /albeu.com/Shtuar më 13/12/2018, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori