"Çmendet" tifozi, feston në fushë me Bayern-in (VIDEO)
Fitorja historike 7-0 ndaj ekipit që cilësohej si më i mirë në botë i ka çmendur tifozët e Bayern Munchen, mbi të gjithë ata që ishin dje të pranishëm në fitoren 0-3 në "Camp Nou", por mes tyre njëri mesa duket e ka përjetuar shumë kalimin në finale. Bëhet fjalë për një fans të bavarezëve, i cili sapo përfundoi ndeshja arriti të futej në fushë për të festuar me futbollistët bavarezë.


fillim shkoi dhe përqafoi Franck Ribery, ndërsa më pas së bashku edhe me lojtarët e tjerë festuan për disa sekonda fitoren pasi forcat e sigurisë ndërhynë menjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2013, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori