“Çmenduri” në "Stamford Bridge", Chelsea barazon 2-2 me United (VIDEO)
Pëlqej
MANCHESTER
Spektakël, gola dhe emocione rezervoi takimi i pasditës mes Chelsea dhe Manchester United në “Stamford Bridge”. Nga një pikë për secilën skuadër që nuk i hyn aspak në punë të dyja ekipeve.

Të parët që kaluan në avantazh ishin vendasit me Rudiger, por më pas Martial shënoi dy gola duke përmvysur gjithçka. Kur sfida ishte drejt përfundimit, Barkley shënoi golin e barazimit për Chelsean që shmang humbjen e parë në Premier League për këtë sezon. /albeu.com/

Shtuar më 20/10/2018, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori