Correa shënon super gol për Atleticon ndaj Valencias (VIDEO)

Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Vlaencias në "Wanda Metropolitano".

Është Correa ai që i ka dhënë epërsinë madrilenëve në minutën e 59'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 61'-të. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2018, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori