Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikimin Juves në të ftohtin rus (VIDEO)

Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikim Juves në të ftohtin rus (VIDEO)
Juventus ka vuajtur jo pak për të marrë te pikë në të ftohtin rus përballë Lokomotiv Moscow, shkrun Albeu.com.

Bardhezinjtë e mbyllën pjesën e parë 1-1 pas golit të Ronaldos dhe Miranchuk, por për të arritur te suksesi iu desh Douglas Costa.

Braziliani i futur si zëvendësues relizoi një gol mjaft të bukur duke shfrytëzuar një pasim të saktë të Higuain.

Ndërkohë me këtë fitore Juve siguron kalimin në 1/16 teksa mban vendin e parë me 10 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2019, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori