Coutinho arrinë në Camp Nou për të parë sfidën Barcelona - Celta Vigo (VIDEO)
Philippe Coutinho do të jetë në "Camp Nou", për të mbështetur shokët e tij në rrugën për çerekfinale të Copa del Rey.

Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen sonte me njëra-tjetrën në orën 21:30.

stadium gjendet edhe braziliani nga Liverpooli për 160 milionë euro, Philipp Coutinho.

Mesfushori nuk do të jetë i gatshëm për lojë të paktën tri javë, por ka shkuar në stadium për të mbështetur skuadrën e re, fanellën e të cilës do ta bartë deri në vitin 2023. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori