Coutinho ka luajtur edhe më parë në Camp Nou, a do të rikthehet? (VIDEO)
Pëlqej
Nëse Barcelona arrin marrveshjen për Philippe Coutinho atëherë ai do të laujë në Camp Nou sezonin e ardhshëm, por kjo nuk do të ishte përvoja e tij e parë në atë stadiumit.

Braziliani ka luajtur më parë kundër Blaugranasve për rivalët e qytetit Espanyol. Paraqitja e parë në atë stadiumin erdhi në sezonin 2011/12 dhe ai ishte shumë premtues, edhe pse ekipi i tij humbi ndeshjen, përcjell Albeu.com.

Ai ishte një telash për mbrojtësit e Barcelonës kur u zëvendësua duke u futur në fushë në minutën e 66. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori